kvítek

Vítáme v naší škole

Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky a doufáme, že se vám u nás bude líbit.

Jaká jsme škola? - Největší snahou v naší škole je, aby dítě bylo úspěšné. Ve třídě se snažíme vytvořit prostředí, které neustále dítě podněcuje k učení, prožívání rolí, které mu umožňují ověřovat míru svého poznání, porovnávání s ostatními bez stresů a obav z neúspěchu. Naše děti již od prvního ročníku navštěvují keramický kroužek, sborový zpěv, hrají na flétnu.

Naše škola zní... „Škola, která nezpívá, se má zavřít...“

Vztahy dětí navzájem, vztahy dětí a učitelů, školní prostředí a bezpečnost jsou pro nás klíčovými k zajištění dobré školní atmosféry. Děti i učitelé se mezi sebou dobře znají. Starší žáci jsou vedeni k tomu, aby se starali o mladší. Do života školy zapojujeme také rodiče. Mohou se účastnit akcí spolu s dětmi, podporovat přípravu těchto akcí nebo školu jako takovou.

ZŠ

Filharmonie
 19.09.2019

Filharmonie

V pondělí 23. září jede 1. - 5. třída na koncert: ČESKÁ FILHARMONIE - OKRESNÍ PŘEBOR S CIMBÁLOVOU MUZIKOU - MUZEUM ŠKODA AUTO.

Dopravní hřiště
 19.09.2019

Dopravní hřiště

V úterý 24. září jede 4. třída na dopravní hřiště. Sportovní oblečení a obuv, batoh, svačina, pití, bačkory, přilbu na kolo.

Podzimní kros
 18.09.2019

Podzimní kros

Ve čtvrtek 19. září děti poběží kros na Radouči. Sportovní oblečení a obuv, batoh, svačina, pití.

1. školní týden
 02.09.2019

1. školní týden

Úterý 3. 9. - provňáčci si v šatně odloží pod svým přiděleným číslem. Visí tam již tašky, kam si budou dávat bačkory. S rodiči dojdou do třídy, kde si uklidí tělocvik, zástěru na VV a věci do družiny do košíčku, pověsí ručník. Hrneček a polštářek si uklidí s paní učitelkou. Protože ješ ...

Kosáček
 13.06.2019

Kosáček

V pátek 21. června bude na půdě naší školy přehlídka sólového zpěvu.