kvítek

Vítáme v naší škole

Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky a doufáme, že se vám u nás bude líbit.

Jaká jsme škola? - Největší snahou v naší škole je, aby dítě bylo úspěšné. Ve třídě se snažíme vytvořit prostředí, které neustále dítě podněcuje k učení, prožívání rolí, které mu umožňují ověřovat míru svého poznání, porovnávání s ostatními bez stresů a obav z neúspěchu. Naše děti již od prvního ročníku navštěvují keramický kroužek, sborový zpěv, hrají na flétnu.

Naše škola zní... „Škola, která nezpívá, se má zavřít...“

Vztahy dětí navzájem, vztahy dětí a učitelů, školní prostředí a bezpečnost jsou pro nás klíčovými k zajištění dobré školní atmosféry. Děti i učitelé se mezi sebou dobře znají. Starší žáci jsou vedeni k tomu, aby se starali o mladší. Do života školy zapojujeme také rodiče. Mohou se účastnit akcí spolu s dětmi, podporovat přípravu těchto akcí nebo školu jako takovou.

ZŠ

10.01.2022

Zájmové kroužky a sbor

Od pondělí 17. ledna postupně rozjíždíme zájmové kroužky ve školní družině. Bude sbor, keramika, tanečky, florbal, klávesy, kytara. Pro nácvik
ve sboru je ponecháno toto časové určení:
1celý text

02.01.2022

Testování 2022

Vážení rodiče,
v příloze najdete leták k testování, které bude ve školách probíhat od 3. ledna 2022.
Na základě mimořádného opatření pokračuje testování žáků od 3. 1. 2022 dvakrát v týdnu celý text

Přání
 17.12.2021

Přání

Krásné prožití vánočních svátků, hodně pohody, porozumění, ohleduplnosti, lásky nejen pod stromečkem, hodně zdraví v novém roce 2022
přejí děti a zaměstnanci ZŠ a MŠ Dalovice

12.12.2021

Organizace

Testování probíhá vždy v pondělí - do odvolání - sraz ve škole 7:30 hod.
Zájmové kroužky i pěvecký sbor jsou do Vánoc zrušené. Lekce kytary budou nahrazené.
Vánoční prázdniny zatím neprodloužíme, jdeme do 22. 12. 2021. (je možné využít žádost k uvolnění)
celý text

10.12.2021

Změna jízdního řádu - Bukovno

Pozor od pondělí 13.12.2021 - změna jízdního řádu - Mladá Boleslav - Katusice - Bělá pod Bezdězem.

Autobus ráno do školy jede pouze jeden, v Dalovicích je v 7:08 hod.

Autobus ze školy jede ve 14:51 hod.  - na tento autobus mají děti doprovod

&n ...