kvítek

Vítáme v naší škole

Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky a doufáme, že se vám u nás bude líbit.

Jaká jsme škola? - Největší snahou v naší škole je, aby dítě bylo úspěšné. Ve třídě se snažíme vytvořit prostředí, které neustále dítě podněcuje k učení, prožívání rolí, které mu umožňují ověřovat míru svého poznání, porovnávání s ostatními bez stresů a obav z neúspěchu. Naše děti již od prvního ročníku navštěvují keramický kroužek, sborový zpěv, hrají na flétnu.

Naše škola zní... „Škola, která nezpívá, se má zavřít...“

Vztahy dětí navzájem, vztahy dětí a učitelů, školní prostředí a bezpečnost jsou pro nás klíčovými k zajištění dobré školní atmosféry. Děti i učitelé se mezi sebou dobře znají. Starší žáci jsou vedeni k tomu, aby se starali o mladší. Do života školy zapojujeme také rodiče. Mohou se účastnit akcí spolu s dětmi, podporovat přípravu těchto akcí nebo školu jako takovou.

ZŠ

Březen
 03.03.2020

Březen

19. 3. Noční čtení - přesunuto na jiný termín
20. 3. Společné vítání jara
21. 3. Jarmark v Bukovně - pěvecký sbor Sluníčko . JARMARK ZRUŠEN
27. 3. finále básniček

1. školní týden
 02.09.2019

1. školní týden

Úterý 3. 9. - provňáčci si v šatně odloží pod svým přiděleným číslem. Visí tam již tašky, kam si budou dávat bačkory. S rodiči dojdou do třídy, kde si uklidí tělocvik, zástěru na VV a věci do družiny do košíčku, pověsí ručník. Hrneček a polštářek si uklidí s paní učitelkou. Protože ješ ...

Kosáček
 13.06.2019

Kosáček

V pátek 21. června bude na půdě naší školy přehlídka sólového zpěvu.