kvítek

Vítáme v naší škole

Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky a doufáme, že se vám u nás bude líbit.

Jaká jsme škola? - Největší snahou v naší škole je, aby dítě bylo úspěšné. Ve třídě se snažíme vytvořit prostředí, které neustále dítě podněcuje k učení, prožívání rolí, které mu umožňují ověřovat míru svého poznání, porovnávání s ostatními bez stresů a obav z neúspěchu. Naše děti již od prvního ročníku navštěvují keramický kroužek, sborový zpěv, hrají na flétnu.

Naše škola zní... „Škola, která nezpívá, se má zavřít...“

Vztahy dětí navzájem, vztahy dětí a učitelů, školní prostředí a bezpečnost jsou pro nás klíčovými k zajištění dobré školní atmosféry. Děti i učitelé se mezi sebou dobře znají. Starší žáci jsou vedeni k tomu, aby se starali o mladší. Do života školy zapojujeme také rodiče. Mohou se účastnit akcí spolu s dětmi, podporovat přípravu těchto akcí nebo školu jako takovou.

ZŠ

Česká filharmonie
 26.09.2018

Česká filharmonie

V úterý 2. 10. 2018 jede 1. - 5. třída na vystoupení České filharmonie. (více v příloze)
ŠKODA Muzeum 10:00 hod.
Děti jedou objenaným autobusem tam i zpět. Odpolední vyučování bude.
Slavnostní oblečení.

Podzimní kros
 19.09.2018

Podzimní kros

20. 9. 2018 poběžíme podzimní kros. Batoh, svačina, pití, penízky na útratu, pláštěnku, sportovní oblečení a obuv.

Fotogalerie první třídy
 10.09.2018

Fotogalerie první třídy

Fotogalerii první třídy naleznete na adrese  https://dalovice-loh.rajce.idnes.cz/.

Den s mazlíčky
 27.05.2018

Den s mazlíčky

V pátek proběhl v naší škole Den s mazlíčky. Děti seznámily své kamarády se zvířátky, které mají doma (fotogalerie).

Úprava rozvrhu
 18.05.2018

Úprava rozvrhu

2. a 3. třídě skončilo plavání, od pondělí 21. 5. 2018 se vracíme k původnímu rozvrhu. Zkontrolujte, zda děti mají v košíčku věci na TV. (zda nejsou malé boty)