kvítek

Mateřská školka

Naši školku charakterizuje rodinná atmosféra (malý počet dětí), klidné, harmonické a láskyplné prostředí, ve kterém mohou s důvěrou prožívat a objevovat svět a realizovat se v něm. Ke každému dítěti přistupujeme individuálně, s respektem a ohledem k jeho osobnosti, potřebám, schopnostem.

Dětem poskytujeme dostatek volnosti. Svoboda je vyvážena zodpovědností a volnost určitým řádem. Ve školce panují jasně stanovená pravidla, na jejichž dodržování důsledně dbáme. Našim cílem však je, aby motivací našich dětí k následování určitých pravidel nebyla slepá podřízenost autoritě, ale porozumění a uznání jejich smyslu a jejich jednání tak vycházelo z vnitřního popudu.

13.01.2020

Divadelní představení Medvědí pohádka

Ve středu 29.1. 2020 nás čeká divadelní představení v Domě kultury v Mladé Boleslavi.

13.01.2020

Uzavření mateřinky pololetní prázdniny

V pátek 31.1.2020 bude mateřská škola z technických důvodů uzavřena.

Foto ke článku

Divadelní představení O pejskovi a kočičce

V úterý 12.11.2019 nás čeká divadelní představení v Domě kultury v Mladé Boleslavi.

ZŠ