kvítek

Mateřská školka

Naši školku charakterizuje rodinná atmosféra (malý počet dětí), klidné, harmonické a láskyplné prostředí, ve kterém mohou s důvěrou prožívat a objevovat svět a realizovat se v něm. Ke každému dítěti přistupujeme individuálně, s respektem a ohledem k jeho osobnosti, potřebám, schopnostem.

Dětem poskytujeme dostatek volnosti. Svoboda je vyvážena zodpovědností a volnost určitým řádem. Ve školce panují jasně stanovená pravidla, na jejichž dodržování důsledně dbáme. Našim cílem však je, aby motivací našich dětí k následování určitých pravidel nebyla slepá podřízenost autoritě, ale porozumění a uznání jejich smyslu a jejich jednání tak vycházelo z vnitřního popudu.

Aktuální informace

Foto ke článku
 22.06.2020

Vycházka do Podlázek

Ve středu 24. 6. nás s dětmi čeká vycházka do Podlázek.
Foto ke článku
 22.06.2020

Rozloučení s předškoláky a se školním rokem

Ve čtvrtek 25.6. budeme mít dopoledne rozloučení s předškoláky a se školním rokem. Školní rok však oficiálně končí v úterý 30. 6.
Foto ke článku
 14.06.2020

Cyklodny v MŠ

Od úterý 16.6. do čtvrtka 18.6. budeme mít ve školce cyklodny. Děti si mohou vzít s sebou do školky kolo, koloběžku, odrážedlo a hlavně helmu.
Den dětí
 31.05.2020

Den dětí

V pondělí 1. 6. budeme mít ve školce dětský den. Na děti čekají různé úkoly, soutěže a dobré odměny. 

Společné focení
 31.05.2020

Společné focení

V úterý 9. 6. proběhne ve školce společné focení. 

Duben
 03.04.2020

Duben

Máme tu měsíc duben a podle školního vzdělávacího plánu bychom měli brát tato témata:

Dopravu - jaké dopravní prostředky znáš - kde se pohybují (voda, vzduch, silnice), bezpečnost na silnici, pravidla pro chodce, pravidla při pohybu na silnici, pravá a levá strana, povědět si něco málo o dopravn&iacu ...

Nápady a vyrábění pro volné chvíle
 03.04.2020

Nápady a vyrábění pro volné chvíle

Zde jsou nápady na tvoření, pracovní listy a celoroční nápady pro práci s dětmi i pro dospělé...http://www.napadyproanicku.cz/

Další odkaz na internetové stránky (úkoly, hry, videa, pohádky) . ...

ZŠ