kvítek

Poděkování rodičům

Poděkování rodičům

Milé maminky, milí tatínkové,
v den naší brigády jste byli naprosto skvělí. Každá ruka byla platná, okamžitě jste se ujali úkolu a hravě vše zvládli. Panovala příjemná atmosféra, navzájem jste se i více poznali, nám s vámi bylo moc dobře. Za vámi zůstalo mnoho vykonané práce. Odměnou pro vás je velká radost dětí, když přišly v pondělí do školy. Ozývalo se: "Jé, to vypadá hezky, jé, to je natřené, ty špalky jsou bezva, nová houpadla...."
Posílali jsme pochvalu i po dětech a ty si dávaly opravdu velký pozor, abychom na jejich maminku či tatínka nezapomněly. Jsou náležitě hrdé, že tohle dělal můj taťka a tohle moje mamka.  
Co se všechno udělalo: nátěr herní sestavy, nátěr venkovních tabulí, montáž nových houpadel, sestavení domečku pro děti, vykopání kamenů v zahradě, broušení a nátěr dřevěné dílny, nátěr vrat, nátěr šplhadel, broušení a nátěr pískoviště, rozbití starých špalků u krbu, sestavení přístřešku na dřevo a porovnání dřeva, vyspárování krbu, zbroušení nových špalků a jejich usazení ke krbu, broušení a nátěr altánu, broušení, správka a nátěr venkovních stolů a židlí, nátěr venkovního kulatého stolu, nátěr plotu u hřiště, vypletí záhonů před školou a posekání. 
MOCKRÁT DĚKUJEME.

 

 

Zpět