Akademie

12. 6. od 16:00 hod. proběhne v sokolovně v Bukovně naše školní akademie.
Protože v úterý  11. 6. proběhne generální zkouška u nás na půdě školy, měly by mít již v tento den (nebo ještě lépe v pondělí) všechny děti svoje kostýmy ve třídě, aby mohly paní učitelky třídní vše sbalit. Ve středu 12. 6. totiž děti neodcházejí po vyučování domů, ale jedou s učiteli objednaným autobusem ve 14.30 hod. do Bukovna. Platí i pro naši mateřinku. Děti dostanou pití a sladkou svačinu, doporučujeme ale něco dobrého ještě dětem přibalit. Na místě pak bude možnost pití zakoupit. O děti se postarají paní učitelky, vy si v klidu dorazíte na místo a děti si po zhlédnutí jeho vystoupení převezmete. Akademie bude krásná a dlouhá jako každý rok. Bude se ale na co dívat.
Termín je znám již od začátku školního roku, a tak doufám, že i poslední vystupující budou mít bohaté publikum.
Děti se chtějí pochlubit, co vše se naučily a kdo jiný by je měl podpořit než my RODIČE. Děkujeme, že jste s námi :)
V příloze naleznete program. Prosím, časy, které jsou uvedené, neberte jako závazné. Může dojít k nenadálým posunům.

AKADEMIE PROGRAM