1. školní týden

Úterý 3. 9. - provňáčci si v šatně odloží pod svým přiděleným číslem. Visí tam již tašky, kam si budou dávat bačkory. S rodiči dojdou do třídy, kde si uklidí tělocvik, zástěru na VV a věci do družiny do košíčku, pověsí ručník. Hrneček a polštářek si uklidí s paní učitelkou. Protože ještě asi nebudete mít vyplněný zápisový lístek do družiny, tak nezpomeňte napsat na malý lísteček, v kolik a s kým půjde váš prvňáček domů (lístečky pište do doby, než přinesete vyplněný zápisový lístek do družiny) Lístečky se dávají na zárubeň vaší třídy. Pak rodiče odvedou prvňáčka do družiny na půdu. Paní učitelka z družiny je posílá v 7:45 do třídy.Tento týden končí prvňáčkové  v 11:30 hod. + oběd.
Papírové kapesníky - krabička - 1x do třídy, 1x do družiny. Děkujeme

Ostatní třídy budou končit 11:30, 12:30 - informace dostanete od třídních učitelů mailem.
Vyučování dle rozvrhu od 9. 9. 2019 včetně sboru.
Zájmové kroužky (klávesy, florbal, keramika, kytara, ang. klub) začnou od 23. 9. 2019.