Vítáme v naší škole

Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky a doufáme, že se vám u nás bude líbit.

Jaká jsme škola? - Největší snahou v naší škole je, aby dítě bylo úspěšné. Ve třídě se snažíme vytvořit prostředí, které neustále dítě podněcuje k učení, prožívání rolí, které mu umožňují ověřovat míru svého poznání, porovnávání s ostatními bez stresů a obav z neúspěchu. Naše děti již od prvního ročníku navštěvují keramický kroužek, sborový zpěv, hrají na flétnu.

Naše škola zní... „Škola, která nezpívá, se má zavřít...“

Vztahy dětí navzájem, vztahy dětí a učitelů, školní prostředí a bezpečnost jsou pro nás klíčovými k zajištění dobré školní atmosféry. Děti i učitelé se mezi sebou dobře znají. Starší žáci jsou vedeni k tomu, aby se starali o mladší. Do života školy zapojujeme také rodiče. Mohou se účastnit akcí spolu s dětmi, podporovat přípravu těchto akcí nebo školu jako takovou.

ZŠ

Zápis do základní školy

V sekci Zápis do 1. třídy naleznete zaktualizované informace k zápisu do 1. ročníku školního roku 2024/2025.
Těšíme se na vás u zápisu.

Zápis do 1.třídy

Informace k zápisu do 1. ročníku najdete v sekci Zápis do 1. třídy.

Začínáme :)

Začínáme :)

Milí rodiče, milé děti,
zdravíme po prázdninách, moc se na vás těšíme.
V pondělí 4. září 2023 v 7:50 hod. zahájíme nový & ...

Školní družina - zápis do 1. třídy

Ve dnech 13. a 14. dubna od 14:00 hod. do 17:00 hod. se koná zápis do 1. třídy, prosíme tedy, pokud je to možné, abyste si děti vyzvedly ze školní družiny dříve. Kroužky v pátek nejsou. Mnohokrát děkujeme za spolupráci