kvítek

Informace z našich tříd

SVATÁ LUCIE
 12.12.2017

SVATÁ LUCIE

ZÍTRA NA NAŠÍ ŠKOLE CHODÍ SVATÉ LUCIE. OBLÉKNĚTE SI BÍLÉ OBLEČENÍ. KDO MÁ DOMA ZBYTKY BÍLÉ VLNY, PROSÍM PŘINESTE. DĚKUJEME!

Pečeme vizovické...
 07.12.2017

Pečeme vizovické...

O pracovním vyučování jsme si připravili s paní učitelkou těsto na vizovické pečivo. Muselo být pořádně propracované, aby nám nepraskalo. A o výtvarné výchově jsme si udělali kapříka a pak ještě každý něco, co chtěl. Po upečení byli kapříci jako zlatí, moc se nám povedli a ani nepopraskali. Pořádná  ...

Mikulášská běhačka
 05.12.2017

Mikulášská běhačka

Každoročně nás čeká spousta prosincových akcí týkajících se předvánočního času. Jedna z prvních je naše tradiční učební MIKULÁŠSKÁ BĚHAČKA. Letos jsme ještě navíc měli vánoční divadélko o Ježíškovi. (foto třída)

Kytarový koncert
 01.12.2017

Kytarový koncert

Začal nám náš adventní čas a my jako každý rok 1.prosinec zahájili zpíváním vánočních písní na schodech. A hned po svačině jsme si mohli poslechnout kytarový koncert.(foto škola)

Plaveme....
 20.11.2017

Plaveme....

Od listopadu jsme začali chodit společně s druhou třídou na plavání. Už máme za sebou hromadné přezkoušení a rozdělení do plaveckých družstev. Nyní už jen vybrušujeme a pilujeme naše plavecké styly. Pilujeme a pilujeme a pilujeme a budeme pilovat až do května...Můžete se podívat na fotografie a jedno krátké video. (foto třída) ...

Akce
 16.11.2017

Akce "Bezpečný pes"

Ve středu 15. 11. 2017 proběhla na naší škole akce „Bezpečný pes“. Dozvěděli jsme se, jak se chovat k cizím psům a také co dělat v případě ohrožení.  Modelové situace si mohly děti i vyzkoušet.